VI    NIEDZIELA    ZWYKŁA         11.02.2018

 

       7:30 † JAN OLEJNICZAK (5); MICHALINA, ZBIGNIEW,  STANISŁAWA (ona), CZESŁAW

       7:30 † ANIEJ, STANISŁAW GAJ

       8:30 † JANINA CISEK (5)

     10:00 † TOMKALSKI KRZYSZTOF (38)

     11:30 † JÓZEF BANCEWICZ (25)

     13:00 † SŁAWOMIR, ANTONI BIAŁY

     18:00 † HENRYK SPERSKI (1)

     18:00 † IRENA STOŁOWSKA (10); STANISŁAW (4)


  PONIEDZIAŁEK                               12.02.2018

         6:30  ZA PARAFIAN

       18:00 † IRENA BANACH

       18:00 † STANISŁAWA (ona) LINKIEWICZ – od wnuczki

       18:00  DZIĘKCZ. ZA SZCZĘŚL. PORÓD BARBARY I O ZDROWIE  DLA DZIECKA LEOSIA


  WTOREK                            13.02.2018

         6:30  † BOŻENNA BIAŁAS – 2 miesiąc po śmierci

       18:00 † ELŻBIETA MAŁGORZATA SALA z domu ROBAK (3)

       18:00 † EDMUND, BARBARA GÓRNY;  ZOFIA ŻABICKA

       18:00 † MARIA BUSLER – od Danuty i Zenona


      ŚRODA  POPIELCOWA        14.02.2018

          6:30  ZA SYNA MARIUSZA O BOŻĄ POMOC

          9:00 †  JANUSZ, ZDZISŁAW, IRENA, DOROTA, JÓZEF

        17:00 †  STANISŁAWA (ona) LIPIECKA od r. Halaków

        18:00 †  JÓZEFA (ona), HENRYK SALMONOWICZ

        20:00 †  LUDWIK, STANISŁAWA (ona) LINKIEWICZ


     CZWARTEK                       15.02.2018

          6:30 W PEWNEJ INTENCJI

        18:00 † JÓZEFA (ona) ĆWIRKO (1)

        18:00 † LEOKADIA ZALEWSKA  (1)

        18:00 Z OK. 90 R. URODZIN ZA MARIĘ FURTAK, O ZDROWIE I  POTRZEBNE ŁASKI


     PIĄTEK                            16.02.2018

           6:30 ZA DUSZE WCZYŚCU  CIERPIĄCE

           9:00  

         18:00 † FELICJA, ANTONI WITUKIEWICZ; JULIAN TROCKI

         18:00 † SANDRA i  WIKTORIA - o dar życia wiecznego


    SOBOTA                                 17.02.2018

           6:30 † ŁUCJA ZAMIAR

         18:00 † STANISŁAW BUCHOWIECKI (10)

         18:00  DZIĘKCZYNNA ZA 40 LAT PRACY


  VII   NIEDZIELA  ROKU       18.02. 2018

           7:30 † S. HONORATA KRASOŃ (3)

           8:30 † SŁAWOMIR MISZTELA (2)

           8:30 † WERONIKA, WIKTOR DZIĘCIOŁOWSCY;  JAN, ANNA, RYSZARD KARCZEWSCY

         10:00 † JAN, HELENA BURCZA;  FRANCISZEK, CZESŁAW, JANINA,  BRONISŁAWA (ona)

         11:30 † STANISŁAW SZAŁACHOWSKI i zm. z rodz.  SZAŁACHOWSKICH

         13:00 † ALEKSANDER MAJEWSKI,  APOLONIA, CZESŁAW

         18:00 † MIKOŁAJ SZYMCZAK (14)

         18:00 † KAROLINA, JÓZEF KAZUBEK


     PONIEDZIAŁEK                                  19.02.2018

           6:30   ZA PARAFIAN

         18:00 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.1

         18:00 † RYSZARD KASPROWICZ (30)


     WTOREK                                              20.02.2018

          6:30 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.2

        18:00 † GRZEGORZ ZAJĄCZKOWSKI

        18:00 † WŁADYSŁAW MISIURA (22)


      ŚRODA                                             21.02.2018

          6:30 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.3

          9:00 †  KRZYSZTOF (1), ZENON, ZBIGNIEW KRZYWKOWSCY

        18:00 PROŚBA O ZDROWIE DZIECI I ICH RODZIN – DLA EWY,  REGINY I GRZEGORZA - int. od rodziców

        18:00 †  JAN (22), ZBIGNIEW, ANTONINA, ANTONI zm. z rodz.  CHOJNACKICH


     CZWARTEK                                      22.02.2018

          6:30 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.4

        18:00   DZIĘKCZYNNA W 47 ROCZ. ŚLUBU AGNIESZKI i LESZKA

        18:00  W  XXV ROCZ. ŚLUBU MARIOLI i ZBYSZKA


     PIĄTEK                                            23.02.2018

          6:30 W PEWNEJ INTENCJI

          9:00  ZA DUSZE W CZYŚCU  CIERPIĄCE

        18:00 † PELAGIA, LUDWIK, ZENON MISIAK

        18:00 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.5


       SOBOTA                                         24.02.2018

         6:30 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.6

       18:00 † EDMUND (18), AGNIESZKA (17) z r. CHODOROWSKICH

       18:00 † JADWIGA KRYGER

       18:00 † ZBIGNIEW BAGIŃSKI – miesiąc po śmierci


  VIII    NIEDZIELA    ZWYKŁA         25.02.2018

       7:30 † ZDZISŁAW SZAMETO (3)

       8:30 † ZENON SZAŁKOWSKI (3); ANNA, WALENTY  SZAŁKOWSCY; ANIELA, STANISŁAW KOŁODYŃSCY

       8:30 † TADEUSZ STASZCZYK – greg.7

     10:00    W DNIU URODZIN DAMIANA DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ O  BOŻE BŁOG I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ NA DALSZE LATA

     11:30  Z OKAZJI URODZIN ZA EWALINĘ  KĘDZIERSKĄ

     13:00  W INT DYR., SP NR 3 P. AGNIESZKI MACKOJĆ I  WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SZKOŁY

     18:00 † ZDZISŁAW SZAMETO (3)

     18:00 † WIESŁAWA (ona) NAJDUSZYŃSKA


 

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.