WZOROWY CHRZEŚCIJANIN

W II niedzielę zwykłą 15 stycznia 2017 r. podczas Mszy świętej z udziałem dzieci o godz. 13:00 w modlitewnej pamięci dziękowano za rok pracy, posługi i działalności w naszej parafii młodej grupy duszpasterskiej: „Wzorowy Chrześcijanin

Podczas liturgii wszyscy zebrani poznali charyzmat wspólnoty, oraz młodych ludzi, które pod opieką s. Zelii, każdego dnia starają się żyć wzorowo według zasad wzorowego chrześcijanina. Uczestnicy żywo włączyli się w przygotowanie świątecznej liturgii, czytając Boże Słowo i wezwania modlitwy powszechnej oraz przynosząc dary ofiarne. Odnowili także swoje zobowiązania oraz otrzymali legitymacje członkowskie. Po Mszy św. odbyła się agapa w parafialnym oratorium, gdzie przy suto zastawionym stole, rodzice i duszpasterze w karnawałowej atmosferze świętowali rok pracy podejmując przy tym kolejne wyzwania i zadania dla młodych parafian zaangażowanych w to dzieło. Pamiętajmy, że każdy z nas jest powołany do tego, aby codziennie stawać się wzorowym chrześcijaninem.

Spotkania grupy WZOROWY CHRZEŚCIJANIN odbywają się w oratorium parafialnym w soboty o godz. 10:00. Zapraszamy!