Previous Next

Remont wieży kościoła

 Rozpoczął się remont wieży kościoła mariackiego w Gryficach. Najpierw stanęło rusztowanie wokół remontowanego elementu wieży wraz z wąskim przęsłem transportowym przy północnej stronie wieży. W kolejnym etapie prac zostanie zdjęte przerdzewiałe pokrycie z blachy stalowej, zostanie dokonana wymiana lub remont wszystkich zmurszałych belek lub ich części znajdujących się tuż pod blachą oraz w obrębie remontowanej części wieży. Po położeniu nowego odeskowania, dokładnej konserwacji elementów drewnianych, zastosowaniu odpowiednich impregnacji i izolacji, wykonane zostanie nowe pokrycie z blachy miedzianej. Prace mają potrwać do czerwca.

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.