Previous Next

Parafialne rekolekcje wielkopostne

Ostatni odcinek wielkopostnych ćwiczeń duchownych powierzono niezwykłemu rekolekcjoniście: Ks. Biskupowi pomocniczemu z diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej Krzysztofowi Włodarczykowi. Jego Ekscelencja od V Niedzieli wielkopostnej przewodniczył liturgii oraz wygłosił cykl nauk rekolekcyjnych dla uczniów gryfickich szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich wiernych parafian. Spotkał się także z wiernymi kościołów filialnych w Przybiernowie, Rybokartach i Łopianowie. Należy zauważyć, że dotychczasowe kroniki parafialne nie wspominają żadnych rekolekcji prowadzonych przez któregoś z hierarchów Kościoła Powszechnego.  

 

 

Adres

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia NMP

ul. 3 Maja nr 17
72-300 GRYFICE

Telefon

tel. 91 384 24 13

Kancelaria parafialna

Wtorki, Środy, Piątki
w godzinach:
11.00 - 12.00 oraz 16.00 - 17.00.