INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

i renowację kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gryficach”Szczecin

20 czerwca 2017 roku

Parafia rzymskokatolicka

p.w. Wniebowzięcia NMP

1. 3 maja 17

72-300 Gryfice

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: ogłoszenia o zamówieniu z dnia 31 maja 2017 roku dotyczącego wykonania zadania pn.: „Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont i renowację kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gryficach”

Parafia rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Gryficach informuje, iż w postępowaniu o udzieleniu zamówienia w trybie zapytań ofertowych dla zadania pn.: „Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont i renowację kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gryficach” jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez firmę:

Najda Consulting, ul. Ks. P. Ściegiennego 27/14, 70-354 Szczecin – 100 pkt.

Uzasadnienie wyboru: wybrana oferta spełnia wszystkie wymogi zamawiającego i uzyskała największą ilość punktów na etapie punktowej oceny ofert.

Pozostałe oferty podlegające odrzuceniu:

Coaching 4 Michał Hamera ul. Warzymice 51/7, 72-005 Warzymice

Oferta została odrzucona ze względu na nie spełnianie warunku udziału w postępowaniu, pomimo wezwania przez Zamawiającego do uzupełnień.